Dinamo rezultat

Dramatični remi 3:3 odigrali su Dinamo i Šahtar u četvrtom kolu Lige prvaka na krcatom Maksimiru.

U ludoj utakmici s dva crvena kartona i šest golova, hrvatski prvak je gubio, pa preokretom u igri deset na deset u šest minuta stigao na korak od pobjede, a onda primio dva pogotka i ispustio je u sudačkoj nadoknadi.

Ukrajinci su poveli u 13. minuti golom Alana Patricka, no ‘Modri’ su okrenuli rezultat golovima Brune Petkovića u 25. minuti, Luke Ivanušeca u 83. minuti, te kapetana Arijana Ademija u 89. minuti. Dinamo je imao 3-1 i činilo se kako će pobjedom načiniti veliki korak prema plasmnu u osminu finala. Šahtar je u trećoj minuti sudačke nadoknade smanjio golom Moraesa, a u petoj minuti sudačke nadoknade Brych je dosudio kazneni udarca za goste, nakon što je TheophileCatherine oborio Pjatova, a Tete je bio siguran.

City je remizirao s Atalantom 1:1 u Milanu. Engleski prvak je lider skupine C s 10 bodova, slijede Dinamo i Šahtar s po pet, a posljednja Atalanta stigla je do prvog boda.