Izvrsni rezultati Taekwondo kluba Ogulin na međunarodnom turniru „M-2 2020“

62

8. veljače 2020. Taekwondo klub Ogulin nastupio je na  međunarodnom turniru „M-2 2020“ koji se održao u Vrbovcu.

Za Taekwondo klub Ogulin nastupili su Patricijo Šnajder kategorija 27 kg, Josip Šnajder kategorija 53 kg i Antonijo Šnajder kategorija 37 kg te ostvarili izvrsne rezultate.

Josip Šnajder pobijedio je u četvrtfinalnoj, polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojio je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju. Antonijo Šnajder pobijedio je u četvrtfinalnoj i polufinalnoj borbi, a izgubio je u finalnoj borbi i osvojio je 2.mjesto odnosno srebrenu medalju. Patricijo Šnajder izgubio je u polufinalu i osvojio je 3. mjesto odnosno  brončanu medalju.

Na natjecanju se okupilo oko 280 natjecatelja iz 46  klubova i 6 država u disciplini sportska borba za mlađe kadete, kadete i juniore. M2 natjecanje je, nakon državnog prvenstva, najjače taekwondo natjecanje u Hrvatskoj.

Tkd Ogulin  je s osvojenom 1 zlatnom, 1. srebrenom i 1. brončanom  medaljom u kadetskoj skupini ekipno osvojio 10. mjesto od 46 klubova,  a u ukupnom poretku osvojio je 25 mjesto od 46 klubova.