prvenstvo do 18 godina

Ivan Karlo Ban osvojio je drugo mjesto na Dvoranskom državnom prvenstvu do 18 godina! U finalu je nakon napete borbe izgubio od Borne Devalda iz HTK Zagreba sa 64 16 67(11).

U trileru tie breaka trećeg seta Karlo nije iskoristio 6 meč lopti, te je tako jučerašnjem naslovu u parovima nažalost propustio dodati i naslov u pojedinačnoj konkurenciji.

Čestitamo i Roki Stipetiću koji je jučer osvojio 3/4 mjesto pojedinačno, a u paru sa Filipom Sabljakom drugo mjesto.

Velika podrška navijača

Napeti meč finala u kojem su oboje finalista pokazali odličnu igru pratila je puna dvorana domaćih navijača.

Profesori Prve osnovne škole i Gimnazije B.Frankopan svoje su učenike u sklopu sata tjelesne kulture doveli na finale, kako bi u živo gledali vrhunske sportaše, a neki možda i svoje sportske uzore.

Ovim finalom završava ciklus dvoranskih državnih prvenstava koje je TK Ogulin ove zime organizirao u teniskoj dvorani u Ogulinu.

TK Ogulin ponosan je na svoje članove, državnog prvaka do 14 god. Doriana Salopeka i Ivana Karla Bana državnog prvaka u parovima i viceprvaka pojedinačno, te viceprvake u parovima Filipa Sabljaka i Roku Stipetića do 18 god.