Ogulin.eu Odigrano 3. kolo Prve županijske nogometne lige

Odigrano je 3. kolo Prve županijske lige u kome su Ogulinski klubovi ostvarili solidan rezultat.

NK Ogulin je na domaćem terenu slavio s uvjerljivih 8 : 1 protiv momčadi Korane iz Turnja. Turanjčani su na početku utakmice poveli, no u ostatku dvoboja deklasirani su od raspucanog domaćina. Ogulinci su do odmora preokrenuli na 4:1, a u nastavku postigli još četiri pogotka za konačnih 8:1.

Nk Dobra sa Svetog Petra osvojila je svoje prve bodove. Na gostujućem terenu protiv momčadi Ilovca Dobra je kući ponijela svoj prvi ligaški bod. Iako je momčad Ilovca povela do poluvremena je Dobra izjednačila, u nastavku nije bilo pogodaka pa je završilo podjelom bodova.

Utakmice 4. kola Prve županijske lige igraju se u nedjelju, zajedno s dvobojima 3. kola Druge županijske lige.