Ogulin.eu Rezultati prve i druge županijske nogometne lige

Odigrani su susreti desetog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Nk Ogulin gostujućim porazom od “Vojnić 95” 1:3 pao na 4 mjesto, dok je NK Dobra na domaćem terenu nakon što je u poluvremenu gubila 0 : 1, preokrenula i osvojila sva tri boda rezultatom 2: 1.

Postignuti su sljedeći rezultati:

“Ilovac” – “Vatrogasac” 0:2, “Korana” – “Mladost” Rečica 1:2, “Vojnić 95” – “Ogulin” 3:1, “Duga Resa 1929” – “Zrinski Ozalj” 5:0 i “Dobra” Sveti Petar – “Croatia 78” 2:1.

U nedjelju, 25. listopada igraju se utakmice jedanaestog kola.

Od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Korana”, a od 14 sati i 30 minuta “Vatrogasac” – “Dobra” Sveti Petar, “Croatia 78” – “Duga Resa 1929”, “Zrinski Ozalj” – “Vojnić 95” i “Ogulin” – “Mladost” Rečica.

Odigrane su utakmice devetog kola Druge županijske nogometne lige.

NK Oštarije su u gostima izgubile od NK Cetingrad rezultatom 3:2, a NK Plaški je na svom terenu u dvoboju začelja izgubio od Petrove Gore rezultatom 2 : 1 te tim porazom drži posljednje mjesto na tablici.

Svi rezultati 9. kola:

Rezultati su bili sljedeći: “Cetingrad” – “Oštarije” 3:2, “Dobra” Novigrad – “Kupa” 2:0, “Mrežnica” – “Šišljavić” 4:4, “Barilović” – “Frankopan” 2:0, “Draganić” – “Vrlovka” 1:4 i “Plaški” – “Petrova gora” 1:2.

U nedjelju, 25. listopada igraju se  utakmice desetog kola.

Od 14 sati i 30 minuta sastaju se “Oštarije” – “Petrova gora”, “Vrlovka” – “Plaški”, “Frankopan” – “Draganić”, “Šišljavić” – “Barilović”, “Kupa” – “Mrežnica” i “Cetingrad” – “Dobra” Novigrad.