rk ogulin

U 3. kolu Druge hrvatske lige Zapad RK Ogulin ubilježio i treću uzastopnu pobjedu.

Ogulinci su na svom parketu slavili nad Zametom II rezultatom 34:27 i zadržali maksimalni učinak na vrhu ljestvice. Nakon što su vrlo izjednačeno prvo poluvrijeme riješili u svoju korist rezultatom 15:13, u nastavku su zaigrali bolje u obrani. Otvorili su drugo poluvrijeme serijom 5:0, dignuli prednost na 20:13 i prelomili utakmicu. U nekoliko navrata imali su i po 10 pogodaka prednosti, a Riječani su u završnici uspjeli ublažiti poraz.

Najefikasniji u domaćem sastavu bili su Kosanović, Gašparović i Marko Poljak s po 6 pogodaka, Puškarić je dao 4, Mihelić i Andrija Poljak po 3, Drašković i Gaši po 2, a Boban i Porubić po 1 gol.