rk ogulin

U derbiju 8. kola Druge hrvatske lige Zapad RK Ogulin je na svom parketu slavio nad vodećom Arenom-Pulom 26:25

U derbiju drugoplasiranih Ogulinaca i vodeće neporažene pulske Arene u prvom su se poluvremenu momčadi izmjenjivale u vodstvu, a na odmor su s minimalnim vodstvom 12:11 otišli domaći. Puljani su bolje krenuli u nastavak i držali vodstvo. U 51. minuti imali su 23:20, no onda je uslijedio preokret Ogulinaca. Izjednačili su na 23:23, a nakon gola gostiju za novo vodstvo, preokrenuli na 26:24 i sačuvali prednost do kraja susreta.

Mihael Kosanović sa 7 pogodaka predvodio je domaće strijelce, Turković i Andrija Poljak su dali po 4, Mihelić i Matijašić po 3, Gašparović 2, a Puškarić, Gaši i Marko Poljak po 1 gol.

U devetom kolu RK Ogulin gostuje kod momčadi “Buje 53”