
Danas su održane Sportske igre mladih ogulinskih osnovnih škola na gradskom ogulinskom stadionu.
Graničar:
1.mj Vatreni Josipdol
2 mj Domaći OŠ IBM
3.mj. Dinosaurusa
Prvo i treće mjesto osvojila je Osnovna škola Josipdol, dok je druga bila ekipa Osnovne škole IBM
Atletika:
U konkurenciji 3. i 4.ih razreda Gabriela Vučić, učenica 4.c razreda OŠ IBM Ogulin osvojila je 2. mjesto, a Šimun Petar Mioč, učenik 4.b razreda OŠ JBM Ogulin osvojio je 1.mjesto, te ga očekuje odlazak u srpnju ove godine u Split na državnu završnicu Sportske igre mladih.
U konkurenciji 1. i 2.ih razreda, Fran Benić, učenik 1.b razreda OŠ IBM Ogulin osvojio je zlatnu medalju, tj. 1.mjesto te ga očekuje odlazak u srpnju ove godine u Split na državnu završnicu Sportske igre mladih
Sportske igre mladih najveća su amaterska sportska manifestacija u Europi i svojevrsni fenomen koji svojom tradicijom dugom 26 godina svjedoči kako dobra vizija, sustavan rad i upornost mogu prevladati sve izazove i stvoriti jedinstven brend koji su prepoznale i podržale mnogobrojne svjetske institucije, vrhunski sportaši i dužnosnici i sponzori. Povezuju sve svoje dionike i uključuju ih u pozitivnu sliku i ugled koji grade godinama kao promotor zdravog načina života i društvenih vrijednosti među djecom i roditeljima. Iako se Igre bave amaterskim sportom, sve aktivnosti se rade prema standardima profesionalnih natjecanja koja uključuju profesionalne sportske terene, educirane suradnike kineziologe i profesore tjelesnog odgoja, profesionalne suce, delegate i vrhunski event management.
Cilj Telemah Sportskih igara je je da kroz druženje i šport promiču zdrave stilove života i i opće prihvaćene društvene vrijednosti (multikulturalizam, tolerancija, uvažavanje različitosti). Projekt je koncipiran na modelu sportskih igara, koje promiču suradnju, toleranciju i druženje.



































