NK Ogulin

Ovog vikenda odigrane utakmice jedanaestog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Lider lige se relativno lako obračunao s Barilovićem. Zabio je dva pogotka u prvom poluvremenu pa još jednim u nastavku upisao glatku pobjedu 3:0. Ogulinci su na svom stadionu poraženi od Ilovca. ‘Kanarinci’ su postigli po pogodak u svakom poluvremenu i s 2:0 nanijeli domaćinu drugi uzastopni prvenstveni poraz. Iskoristio je to Slunj, koji je na svom igralištu s minimalnih 1:0 slavio nad Croatijom ’78 i popeo se na 2. mjesto ljestvice sa četiri boda manje od vodećeg Vatrogasca.

Zrinski Ozalj je u Malom Erjavcu uvjerljivo s 5:0 pobijedio posljednjeplasiranu Koranu i vratio se na 5. mjesto, a u Draganiću je rečička Mladost s 3:2 bila bolja od domaćina.

tablica 1znl 2022 2023 kolo11

U derbiju 10. kola Druge županijske lige, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, vodeća Mrežnica je s 2:1 u Novigradu na Dobri slavila nad domaćom Dobrom i sasvim se približila naslovu jesenskog prvaka. Na ruku joj je išao i poraz Cetingrada u Kamanju od Vrlovke rezultatom 3:2.

Na 2. mjesto se probila Dobra iz Svetog Petra, koja je na svom terenu s 5:0 bila bolja od Šišljavića, Oštarije su na svom igralištu s 3:2 slavile nad Frankopanom, Kupa je u golijadi u Plaškom nadigrala istoimenog domaćina rezultatom 6:3, a Petrova Gora je u Vojniću s 2:1 pobijedila posljednjeplasirane Tuškane.