
Županijska uprava za ceste Karlovačke županije izvodi radove sanacije asfaltnog kolnika na ŽC 3254 (Jasenak (Ž 5191) – Potok Musulinski – Sveti Petar (D 42)) u naselju Puškarići u dužini od 1900 m. Predviđeni završetak radova je do kraja idućeg tjedna.
Iz ŽUC-a također obavještavaju kako će se 29. srpnja 2023., od 9,30 do 19,30 i dana 30. srpnja, u trajanju od 8,30 do 17,00 na navedenoj dionici održati brdska auto utrka u organizaciji Auto kluba Vrbovsko – Racing.
Za vrijeme trajanja utrke na dionici od parkirališta „Baza“ iznad sela Puškarići do „Rekreativnog parka Kneja“ u dužini od 4300 m, cesta će biti povremeno zatvorena za sav promet, ali ne duže od dva sata jednokratno.
-Molimo sve žitelje Grada Ogulina kao i sve sudionike u prometu za strpljenje i poštivanje privremene regulaciju prometa a za vrijeme izvođenja radova sanacije asfaltnog kolnika kao i za vrijeme trajanja auto utrke, kazali su iz ŽUC-a.


























