
Rukometaši Ogulina ostvarili su u 10. kolu natjecanja u Drugog HRL Zapad svoju drugu prvenstvenu pobjedu i to protiv RK Novigrada iz istoimenog istarskog grada. rezultatom 24:22 (13:10). Bila je to nakon 10 mjeseci prva utakmica mladih ogulinskih rukometaša u svojoj dvorani nakon prinudnog domaćinstva u Vrbovskom zbog obnova Gradske sportske dvorane. Igrači trenera Dubravka Dragičevića su sredinom prvog plouvremena prešli u vodstvo te do kraja nisu dopuštali gostima da se priibliže i konstantno su vodili između dva i četiri gola razlike.
Najbolji strijelac bio je i ovaj puta Antonio Drašković sa 7 zgoditaka od čega 3 sa 7m, po 5 golova su polučili Luka Turković i David Domitrović, 4 Filip Gašparović, 2 Mihael Kosanović i 1 Vito Srdarev a solidan na vratima je bio Vito Perković. Ovom pobjedom Ogulin ima na kontu 4 boda i dalje je posljednji na tablici a u narednom 11. kolu Ogulin gostuje kod Čavli. David Domitrović je s 50 golova, što iznosi prosjek od 5 golova po utakmici zauzima 7. mjesto strijelaca lige, dok je Filip Gašparović sa 48 golova 9.
Na početku utakmice održana je mala svečanost na kojoj je predsjednik kluba Darko Pribanić uručio prigodne poklone igračima koji su kontinuirano u klubu 20 godina. Riječ je o Filipu Gašparoviću, Luki Turkoviću, Mateu Mamuli, Antoniju Draškoviću, Josipu Vučiću i Toniju Puškariću. Isto tako Tina Trivanović je na početku predstavljajući službene osobe utakmice zaželjela što prije ozdravljenje trenerici RK Ogulina Vesni Mance Ceranić.





























