Prvog dana veslačkih natjecanja na 31. Intercity regati i 3. regati Kupa Miljenko Finderle na zagrebačkom Jarunu odlične rezultate postigli su mladi članovi Veslačkog kluba Sabljaci. Pod vodstvom Trenera Matije Magdića i Tomislava Sabljaka ogulinski veslači su postigli vrijedne rezultate. Rezultati prvog dana:

KMA 2x * Posada: Ante Salopek, Gabrijel Puškarić, ostvarenim 3. mjestom u kvalifikacijama za dlaku im bježi FA finale, no u B finalu sjajnom vožnjom ponovno stižu do treće pozicije!

​KMA 4x+GIG​ Posada: Karlo Kozinović, Dorian Dujmić, Mihael Vučić, Matko Brletić, Ema Domitrović (kormilarka) Rezultat: 1. mjesto u FA

​KMB 4x+GIG Posada: Mihael Luketić, Patrik Božičević, Emil Mužević, Lovro Badanjak, Joso Bertović (kormilar) Rezultat: 2. mjesto u FA

​KŽB 4X+GIG Posada: Ana Vuković, Anja Bertović, Darija Magdić, Nika Stipetić, Marta Vuković (kormilarka) Rezultat: 3. mjesto u FA

Drugog dana veslačkih natjecanja postignuti su također odlični rezultati.

KMA 4x ​Posada: Kombinacija VK Sabljaci (Gabrijel Puškarić, Dorian Dujmić, Ante Salopek) i VK Trešnjevka (Mirko Kadić) su postigli 6. mjesto u FA

​KŽB 4x+GIG Posada: Ana Vuković, Nika Stipetić, Marta Vuković, Anja Bertović, kormilarka Sara Jandrijević su ostvarili 1. mjesto

​ KŽB 1x veslačica Darija Magdić je ostvarila 1. mjesto

KMB 4x+GIG Posada: Lovro Badanjak, Mihael Luketić, Joso Bertović, Patrik Božičević, kormilarka Sara Jandrijević su ostvarili 3. mjesto

Ukupna statistika vikenda: u 8 nastupa u posadama su ostvarili 3 zlatne medalje, 1 srebrnu i 2 brončane medalje.

Rezultat je to dobrog rada trenera i odgovornog treniranja mladih veslača. To je još jedan pokazatelj odličnog rada u ovom ogulinskom klubu koji s velikim iščekivanjem očekuju nove izazove.