
Ekstremno visoke temperature krajem lipnja mnoge Ogulince su usmjerile prema rijekama i jezerima svog grada. Temperatura u Sabljacima je već vrlo visoka preko 26 stupnjeva pa se osvježenje traži u rijekama, posebno Dobri koja ipak više osvježava, iako i ona ima oko 24 stupnja. Kupalište kod mlina u Puškarićima je zahvaljujući odgovornima u MO Sv. Petar Puškarići proteklih mjeseci dosta uređeno, pa postaje ugodno mjesto za kupanje i sunčanje, bilo na lijevoj ili desnoj obali.



































