Nakon završetka energetske obnove, ogulinsko kino odnosno Zlatna dvorana je ponovo na usluzi ljubiteljima sedme umjetnosti iz Ogulina. Početak filmskog repertoara je bio u znaku projekcije najgledanijeg hrvatskog filma u povijesti, “Svadbe” redatelja Igora Šeregija. Iako su ovaj film mnogi gledali u Plaškom, Dugoj Resi ili Zagrebu, ulaznice su planule, njih 357, tako da je petak 26. lipnja simbolički značio povratak kina u Ogulin. Kako doznajemo, organizirati će se još jedna projekcija Svadbe, a danas u 17 h je spektakl za djecu, ali i odrasle, kultni sedmi nastavak “Priče o igračkama”, dok je u 20 sati zadnji nastavak serijala Ratova zvijezda “Mandalorian i Grogu”.