Župan Karlovačke županije Damir Jelić poslao je priopćenje vezano za nadolazeće unutarstranačke izbore. Priopćenje prenosimo u cijelosti:

“Poštovani,

Ponukan brojnim upitima vezanim za unutarstranačke izbore  u Hrvatskoj demokratskoj zajednici, ovim putem iznosim Vam svoj osobni stav i viđenje.

Kao prvo, osobno ću glasovati po savjesti te također pozivam i sve ostale članove da učine isto.  Ukoliko netko želi dati  podršku bilo kojem od kandidata , neka to slobodno učini te prema vlastitom nahođenju iskaže podršku na osobnoj razini.  U demokratičnom raspoloženju dopustimo svim kandidatima da se predstave  na jednak način. 

Htio bih još napomenuti da uz puno poštovanje prema gospodinu Ivanu Penavi, sugeriram našim članovima da na predstojećim unutarstranačkim izborima podrže Tomu Medveda za zamjenika predsjednika HDZ-a, kao kandidata iz naše županije.    

Na kraju, pozivam sve članove na moralan odnos i dostojanstvo  u ovim izborima.

Hvala i srdačno,

Damir Jelić “

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime