Predsjednik Uprave tvrtke Autocesta Rijeka-Zagreb d.d. Miro Škrgatić, zamjenica župana Karlovačke županije Martina Furdek Hajdin, sa suradnicima te direktorica Turističke zajednice Karlovačke županije Dina Begić predstavili su u srijedu, 15. srpnja, aktivnosti i pogodnosti vezane uz korištenje Turističke kartice Karlovačke županije. Direktorica TZ Karlovačke županije Dina Begić izvjestila je da će ova kartica biti dostupna u svim turističkim zajednicama te njihovim turističko informativnim centrima u Karlovačkoj županiji, a moći će se nabaviti i na turističkim lokalitetima gdje se za to pokaže interes. Zamjenica župana Martina Furdek Hajdin napomenula je da je Karlovačka županija do sada ugovorila popust za korisnike Turističke kartice s 231 partnerom iz turističko-ugostiteljskog sektora s područja naše županije. Za ovu prigodu je tiskano je 50 tisuća informativnih letaka, 35 tisuća na hrvatskom i 15 tisuća na engleskom jeziku, koji će biti podijeljeni gostima, pretežno na naplatnim kućicama autoceste u Lučkom i u Karlovcu. Predsjednik Uprave ARZ-a Miro Škrgatić je istaknuo da je uvidio potrebu i ponudio pomoć za promociju ove akcije među turistima i gostima Karlovačke županije, obzirom da je turistički sektor najviše pogođen korona krizom te je Turistička kartica dobar alat za popravljanje turističkih brojki. Tvrtka Autocesta Rijeka-Zagreb ovdje je kao partner, u smislu dostupnosti i  distribucije kartice.

Tom su prigodom na izlasku s auto-ceste u Karlovcu sudionici promotivno podijelili Turističku karticu turistima koji prolaze kroz Karlovačku županiju.

Sudionici predstavljanja Turističke kartice istu su promotivno podijelili turistima na izlasku s auto-ceste u Karlovcu

Direktorica Turističke zajednice Karlovačke županije Dina Begić očekuje da će Turistička kartica pridonijeti poboljšanju ovogodišnjih turističkih

brojki u našoj županiji

Zamjenica župana Martina Furdek Hajdin prigodom predstavljanja aktivnosti i pogodnosti koje korisnicima pruža ova kartica

Predsjednik Uprave ARZ-a Miro Škrgatić pohvalio je ovaj projekt Karlovačke županije kao oblik pomoći turističkom sektoru pogođenom korona krizom

Zamjenica župana Martina Furdek Hajdin uključila se u podjelu promotivnog materijala

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime