RK Ogulin

RK Ogulin je na gostovanju kod vodećeg Gospića poraženi rezultatom 42:34, što im je prvi ovosezonski poraz.

Unatoč odličnoj igri Luke Turkovića koji je postigao 10 pogodaka Ogulinci nisu uspjeli donesti bodove iz Gospića.

Odlično se momčad trenera Kosanovića nosila s domaćinom veći dio prvog dijela. U pet navrata bila je i u minimalnom vodstvu, no Gospićanima je pripala završnica prvog poluvremena. Kod 16:14 napravili su seriju 4:1, odlijepili se na 20:15 i na odmor odnijeli +4 (22:18). Još desetak minuta u nastavku Ogulinci su držali kakav-takav priključak, no onda su pali, domaćin je u 49. minuti stigao na +10 (36:26) i riješio pitanje pobjednika.

Golove za Ogulin postigli su:

Luka Turković 10 , Andrija Poljak 7, Gaši 6, Puškarić 4, David Stipetić 3, Denis Stipetić 2, a Cipek 1 gol.