Veslački klub Sabljaci

Na Jarunu je održano 31 (78.). Hrvatsko veslačko prvenstvo za kadete, juniore, seniore i veterane, na kojem je nastupio i Veslački klub Sabljaci.

Veslački klub Sabljaci iz Ogulina nastupio je na Hrvatskom veslačkom prvenstvu s četiri posade. Najuspješnija je bila Izabela Poljančić koja je u skifu za kadetkinje A zauzela 2. mjesto u A finalu, iza KAveKAŠice Eme Hodak.

Dvojac na pariće za kadetkinje A s posadom Lara Blašković i Pavlina Barišić zauzeo je 4. mjesto u A finalu.

Lana Vujasin je skifu za juniorke B zauzela 3. mjesto u B finalu, a Fran Mihalić je u skifu za kadete A ispao u četvrtfinalu.

Dodajmo da je bivši član Veslačkog kluba Sabljaci Davor Poljančić, koji od nedavno nastupa za VK Trešnjevka, osvojio zlatnu medalju u samcu, te zlatnu medalju u četvercu.