Ogulin.eu Ogulin i Dobra pobjedili. Oštarijama derbi protiv Plaškog

Odigrani su susreti devetog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Nogometaši NK Ogulina odnijeli su sva tri boda s gostovanja u Duga Resi te se vratili u utrku za prvo mjesto, dok je Dobra u dvoboju začelja u Svetom Petru s 2:0 nadigrala Zrinskog, upisala prvu ovosezonsku pobjedu i prepustila Ozaljčanima posljednje mjesto ljestvice.

Postignuti su sljedeći rezultati: “Ilovac” – “Croatia 78” 1:1, “Vatrogasac” – “Korana” 7:0, “Dobra” Sveti Petar – “Zrinski Ozalj” 2:0, “Duga Resa 1929” – “Ogulin” 0:2 i “Vojnić 95” – “Mladost” Rečica 5:4.

U nedjelju, 18. listopada igraju se utakmice desetog kola. Od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Vatrogasac”, a od 15 sati i 30 minuta “Korana” – “Mladost” Rečica, “Vojnić 95” – “Ogulin”, “Duga Resa 1929” – “Zrinski Ozalj” i “Dobra” Sveti Petar – “Croatia 78” Rečica.

Odigrane su utakmice osmog kola Druge županijske nogometne lige.

Oštarije su na svom terenu sa 4:2 bile bolje od Plaškog.

Rezultati su bili sljedeći: “Petrova gora” – “Draganić” 1:0, “Oštarije” – “Plaški” 4:2, “Vrlovka” – “Barilović” 1:5, “Frankopan” – “Mrežnica” 3:3, “Šišljavić” – “Dobra” Novigrad 0:3 i “Kupa” – “Cetingrad” 2:3.

Nakon osam kola u vodstvu je “Dobra” iz Novigrada s 22 boda, a drugi je “Cetingrad” s 20 bodova. U nedjelju, 18. listopada igraju se  utakmice devetog kola. Od 15 sati i 30 minuta sastaju se “Cetingrad” – “Oštarije”, “Dobra” Novigrad – “Kupa”, “Mrežnica” – “Šišljavić”, “Barilović” – “Frankopan”, “Draganić” – “Vrlovka” i “Plaški” – “Petrova gora”.